Kontakta G?teborg

            Polhemsplatsen 5, 411 11, G?teborg

            Telefon: 031-774 38 40 | E-post:?info@www.qlfresh.com

            1 + 15 =

            Sanna Kindmark

            Sanna Kindmark

            VD

            076-7676802
            Sanna.kindmark@www.qlfresh.com

            Johan Nilsson

            Johan Nilsson

            KAM

            076-76 76?819
            Johan.nilsson@www.qlfresh.com

            Niklas Kellgren

            Niklas Kellgren

            S?ljare Bor?s och Skaraborg

            076-76 70?038
            Niklas.kellgren@www.qlfresh.com

            Caroline Wallner

            Caroline Wallner

            Logistik och Produktionsansvarig

            070?299 52 52
            Caroline.wallner@www.qlfresh.com

            Jennie Eriksson

            Jennie Eriksson

            F?rs?ljningschef

            076-76 76 810
            Jennie.eriksson@www.qlfresh.com

            Christian Sellberg

            Christian Sellberg

            KAM

            076-76 76 806
            Christian.sellberg@www.qlfresh.com

            Amanda Werner

            Amanda Werner

            S?ljare, Kungsbacka, Alings?s, Uddevalla och Trollh?ttan

            0761-25 51 44
            Amanda.werner@www.qlfresh.com

            Ronja Kjellstrand

            Ronja Kjellstrand

            Produktionskoordinator

            076 76 70?083
            Ronja.kjellstrand@www.qlfresh.com

            Jakob Carnebratt

            Jakob Carnebratt

            S?ljare, G?teborg

            076- 76 76?813
            jakob.carnebratt@www.qlfresh.com

            Therese Jungbeck

            Therese Jungbeck

            Produktionkoordinator/ekonomi

            076-76 70 058
            Therese.jungbeck@www.qlfresh.com

            MATERIAL

            H?r hittar du information om
            material och leverans.

            L?S MER H?R!

            MATERIAL

            H?r hittar du information om
            material och leverans.

            L?S MER H?R!

            Vi har kontor i G?teborg och Stockholm? ? ?|? ? E-post??info@www.qlfresh.com? ? |? ? Telefon, 031-774 38 40? ?|? ?Integritetspolicy

            Vi har kontor i G?teborg och Stockholm
            E-post??info@www.qlfresh.com
            Telefon, 031-774 38 40
            Integritetspolicy

            欧美vivoestv高清